Super říjenNabídka na omezenou dobu

Články

 1. 10 nejlepších elektrických vozidel pro děti

  10 nejlepších elektrických vozidel pro děti

  Než spěcháte s koupí elektrického autíčka, měli byste chvíli popřemýšlet nad účelem vašeho nákupu. K čemu autíčko kupujete, kde se bude používat a kolik dětí se v něm bude vozit. Existuje několik dalších bodů, kterým byste měli věnovat pozornost: výkon motorů, hmotnost, kapacita baterie, nosnost.

  Prohlédli jste už desítky elektrických dětských autíček a stále jste se o žádném z nich definitivně nerozhodli? Pro všechny nerozhodnuté jsme připravili seznam 10 autíček, abychom vám pomohli vybrat to nejlepší autíčko.

  Celý článek »
 2. Nafukovací vířivky BeneoSpa

  Nafukovací vířivky BeneoSpa

  Užijte si svůj dvůr nebo zahradu od jara až do podzimu. Mobilní nafukovací vířivku můžete umístit téměř kdekoli. Dokáže nahradit bazén i hydromasážní vanu. Nafukovací vířivky u nás koupíte za bezkonkurenční ceny a oceníte také jejich mobilitu.

   

  Na podzim můžete vířivku přemístit například do garáže a používat ji tam nebo si v zimní zahradě vytvořit vlastní wellness centrum. Představivosti se meze nekladou. Vířivky BeneoSpa mají nafukovací a zároveň velmi odolnou konstrukci. Snadno se instalují a jsou rychlé, protože se samy nafouknou do pár minut. Vodu pak jednoduše napustíte zahradní hadicí.

  Celý článek »
 3. Proč koupit elektrické autíčko právě od nás?

  Proč koupit elektrické autíčko právě od nás?

  V dnešní době již existuje řada prodejců, u kterých můžete zakoupit elektrické autíčko, proto může být obtížné se rozhodnout, od kterého prodejce si autíčko pořídit.

  Jedním z nejdůležitějších faktorů při výběru je kvalita výrobku. Jelikož naše firma prodává produkty s originální licencí, máte záruku nejlepší kvality karoserie, dílů a dekoračních ozdob na autě. Naše elektrická autíčka jsou zmenšeny verze originálního auta. Proto, pokud máte v domácnosti auto a chtěli byste pro Vašeho drobečka zmenšenou verzi, u nás máte opravdu velkou šanci si tento sen splnit. Tuto skutečnost potvrdilo již několik tisíc spokojených zákazníků během 10 let.

  Celý článek »
 4. Jak dosáhnout dlouhou životnost baterie.

  Jak dosáhnout dlouhou životnost baterie.

  Někdy se stává, že nám zákazníci volají kvůli problému s baterií v elektrickém autíčku. Hlavně v tomto období, kdy dny začínají být teplejší a děti už mohou provětrat své oblíbené autíčko. Konečně autíčko vytáhnete z garáže, případně ze sklepa a radost dětí zmaří nefunkční baterie .. Abychom Vám ušetřili čas a předcházely podobným situacím, sepsali jsme základní body jak o akumulátory pečovat. Jak se říká, co dáš, to dostaneš a platí to i při péči o baterie.

  Celý článek »
 5. Hledáte autíčko pro dvě děti vhodné i do terénu? Elektrické autíčko Volvo XC90 Vám poskytne mnohem více.

  Hledáte autíčko pro dvě děti vhodné i do terénu? Elektrické autíčko Volvo XC90 Vám poskytne mnohem více.

  Představujeme Vám Volvo XC90 v červené lakované verzi. Má moderní vzhled, otevírací dveře, otočné kapotu, originální znaky a logo, kvalitní materiály a zpracování. Autíčko je také vybaveno svítícími světly a podsvícenou palubovkou.

  Celý článek »
© 2010 – 2022 Beneo, s.r.o.