VýprodejNejnižší cena v roce

Velkoobchodní spolupráce

Beneo, s.r.o. byla první společnost, která uvedla v roce 2010 na slovenský trh elektrická autíčka pro děti jako přímý importér. Do té doby neznámý druh hraček zpočátku zákazníci přijímali s nejistotou, avšak za posledních více než 10 let se staly velmi žádaným artiklem a naše společnost se vypracovala na předního importéra autíček ve střední Evropě.

Po počátečních úspěších naše společnost rozšířila svou působnost do České republiky a do Maďarska. Od roku 2013 úspěšně působí na trzích západní Evropy, zejména ve Francii, Německu, Španělsku a Itálii jako maloobchodní a velkoobchodní prodejce.


Mezi našimi velkoobchodními zákazníky jsou přední společnosti ze střední a západní Evropy, jakož i několik menších specializovaných prodejen s hračkářským a sportovním sortimentem.
Výhodou spolupráce s námi je skutečnost, že jsme přímým importérem autíček od výrobců. Mezi výrobcem a námi tedy nefiguruje žádný další distributor a díky tomu umíme poskytnout výhodné podmínky. Autíčka si upravujeme ve výrobě dle našich požadavků, naše skladová zásoba představuje zhruba 10000 kusů autíček v celoročním měřítku.
Disponujeme tisíci druhy náhradních dílů skladem abychom uměli vyřešit případné servisní zásahy co možná v nejkratším čase. Zaměstnáváme vlastní zkušené servisní techniky, kteří jsou schopni opravit prakticky jakoukoliv závadu. Nepoužíváme smluvní servis, kde je kontrola kvality servisu velmi sporná a zároveň doba vyřizování servisu se prodlužuje.


Chtěli byste se stát součástí našeho úspěšného příběhu? Pošlete email na adresu [email protected], do předmětu uveďte „Zájem o velkoobchodní spolupráci“ a popište kde působíte a Vaše fakturační údaje včetně IČO, DIČ, DIČ.


Naše obchodní oddělení Vás následně kontaktuje a odprezentuje Vám možnosti spolupráce.

© 2010 – 2024 Beneo, s.r.o.