Výpredajove slevyNejnižší cena v roce

Počet produktů: 9

TOP
Cena
Novinky
Nejdražší
 1. Nafukovací mobilní vířivka NEW BeneoSpa pro 4 osoby, černo-bílá
  Včetně filtru, izolační podložky a termokrytu. Vhodná pro 4 dospělé osoby, 130 trysek, Objem 800 litrů, Vnější průměr 180 cm
  Nafukovací mobilní vířivka NEW BeneoSpa pro 4 osoby, černo-bílá
  Původní cena 11 807 Kč Akční cena 9 999 Kč
 2. Nafukovací mobilní vířivka BeneoSpa 4P pro 4 osoby, černá
  Včetně filtru, izolační podložky a termokrytu. Vhodná pro 4 dospělé osoby, 130 trysek, Objem 800 litrů, Vnější průměr 180 cm
  Nafukovací mobilní vířivka BeneoSpa 4P pro 4 osoby, černá
  Původní cena 11 807 Kč Akční cena 9 999 Kč
 3. Nafukovací mobilní vířivka NEW BeneoSpa pro 4 osoby, šedá
  Včetně filtru, izolační podložky a termokrytu. Vhodná pro 4 dospělé osoby, 130 trysek, Objem 800 litrů, Vnější průměr 180 cm
  Nafukovací mobilní vířivka NEW BeneoSpa pro 4 osoby, šedá
  Původní cena 11 807 Kč Akční cena 9 999 Kč
 4. Nafukovací mobilní vířivka NEW BeneoSpa pro 4 osoby, hnědo-bílá
  Včetně filtru, izolační podložky a termokrytu. Vhodná pro 4 dospělé osoby, 130 trysek, Objem 800 litrů, Vnější průměr 180 cm
  Nafukovací mobilní vířivka NEW BeneoSpa pro 4 osoby, hnědo-bílá
  Hodnocení:
  100%
  Původní cena 11 807 Kč Akční cena 9 999 Kč
 5. Nafukovací mobilní vířivka NEW BeneoSpa pro 6 osob, šedá
  Včetně filtru, izolační podložky a termokrytu. Vhodná pro 6 dospělých, 130 trysek, Objem 1000 litrů, Vnější průměr 208 cm
  Nafukovací mobilní vířivka NEW BeneoSpa pro 6 osob, šedá
  Původní cena 12 741 Kč Akční cena 10 999 Kč
 6. Nafukovací mobilní vířivka NEW BeneoSpa pro 6 osob, hnědo-bílá
  Včetně filtru, izolační podložky a termokrytu. Vhodná pro 6 dospělých, 130 trysek, Objem 1000 litrů, Vnější průměr 208 cm
  Nafukovací mobilní vířivka NEW BeneoSpa pro 6 osob, hnědo-bílá
  Hodnocení:
  100%
  Původní cena 12 741 Kč Akční cena 10 999 Kč
 7. Nafukovací mobilní vířivka NEW BeneoSpa pro 6 osob, černá
  Včetně filtru, izolační podložky a termokrytu. Vhodná pro 6 dospělých, 130 trysek, Objem 1000 litrů, Vnější průměr 208 cm
  Nafukovací mobilní vířivka NEW BeneoSpa pro 6 osob, černá
  Původní cena 12 741 Kč Akční cena 10 999 Kč
 8. Biopool 5 Actions tekutý přípravek pro úpravu bazénové vody BEZ CHLORU
  Přípravek bez chlóru, používaný na kompletní úpravu vody bazénů a spa pro profesionální účely. Aglicídny, flokulant, stabilizátor hodnoty pH, a anti-kalk účinek
  Biopool 5 Actions tekutý přípravek pro úpravu bazénové vody BEZ CHLORU

Počet produktů: 9

TOP
Cena
Novinky
Nejdražší
Nejprodávanější
 1. Elektrické autíčko BMW X6 M, 2 místní, 2x 120W motor, 12V, elektrická brzda, 2,4 GHz dálkové ovládání, otevírací dveře, EVA kola, koženkové sedadlo, 2X MOTOR, černé, ORGINAL licence
  Elektrické autíčko BMW X6 M, 2 místní, 2x 120W motor, 12V, elektrická brzda, 2,4 GHz dálkové ovládání, otevírací dveře, EVA kola, koženkové sedadlo, 2X MOTOR, černé, ORGINAL licence
  Nejnovější model BMW X6 M se širokým interiérem pro 2 děti, elektrickou brzdou, dálkovým ovládáním, měkkými koly a koženkovým sedadlem. Jedno z největších autíček v nabídce
  -23%
  Původní cena 15 545 Kč Akční cena 11 958 Kč
 2. RIRICAR Lime
  Samochodiace autíčko RIRICAR s PU kolesami zelené
  Riricar je revolučné autíčko pre malých i dospelých - od 3 do 103 rokov veku. Riricar je takmer mechanický zázrak, ktorý využíva nevyčerpateľné zdroje - zotrvačnosť, odstredivú silu, gravitáciu a trenie.
  -23%
  Původní cena 1 838 Kč Akční cena 1 414 Kč

Proč vybrat nás

Rychlý život, celodenní práce a stres vyžadují jednozačně relaxační koupele. Inu, není snadné investovat do domácích drahých lázní, že? Proto máme rychlé a mnohem levnější řešení! Zde přicházejí na pomoc nafukovací vířivky a vestavné vířivky. Nafukovací vířivky jsou novým rostoucím trendem dnešní mládeže. Hlavní otázky jsou: Proč byste měli investovat do nafukovací vířivky místo vestavěné a proč je kolem toho takový humbuk? K zodpovězení této otázky se podíváme na důvody uvedené níže:

1) Nafukovací vířivky jsou cenově dostupné

Instalace vestavné vířivky stojí několik tisíc eur a může být dost obtížné vybrat si styl, tvar či velikost podle interiéru domova, na druhé straně instalace nafukovací vířivky jen několik stovek eur.

2) Nafukovací vířivku lze přemístit

Na rozdíl od vestavných vířivek lze nafukovací vířivku instalovat téměř kdekoli díky její nízké hmotnosti. Navíc ji můžete nosit kamkoli chcete, ať už na dovolenou, na dvůr, nebo si ji můžete dokonce nainstalovat během párty. Tuto výhodu nemůžete získat při používání vestavěné vířivky, protože vždy, když se rozhodnete pořídit si nový domov, vestavěnou vířivku do nového domova přenést nemůžete.

3) Nafukovací vířivka poskytuje větší komfort

Vestavěné vířivky mají pevné a nepohodlné povrchy, zatímco nafukovací vířivka má vnitřní flexibilní podšívku, která vám umožní pohodlně relaxovat celé hodiny po dlouhém únavném dni.

4) Nafukovací vířivky se dodávají v různých velikostech a vysoké kvalitě

Zatímco vestavné vířivky musí být navrženy podle prostoru kolem nich, nafukovací vířivky jsou dostupné v různých velikostech, které umožňují použití 2-8 osob najednou. Nejužitečnější je to během večírků, kde ji může používat více lidí současně. Z BeneoSpa jsou k dispozici dvě velikosti: nafukovací vířivka pro 4 osoby a nafukovací vířivka pro 6 osob.

5) Nafukovací vířivky mohou být vybaveny doplňkovým příslušenstvím

Nafukovací vířivka vám poskytuje nejen fyzické pohodlí, ale přichází také s různým příslušenstvím, které vám usnadní relax. Můžete si pořídit speciální opěrku hlavy pro ještě větší pohodlí, držáky na sklenice, které udrží vaše nápoje nedotčené, a mnohem více. Můžete dokonce získat řadu čistících prostředků vyrobených speciálně pro nafukovací vířivky.

Teď, když znáte výhody nafukovací vířivky, pojďme zjistit, jak si vybrat tu, která je pro vás nejlepší. Zvažte následující body předtím, než si vyberete tu pro sebe.

1) Místo

Předem si uvědomte, jestli ji chcete umístit na dvůr, na zahradu nebo do domu, pokud máte dostatek místa. Dávejte pozor na povrch místa. Nejlepší je, když je umístěna na betonovém povrchu a ne na povrchu plném kamenů nebo kluzkých povrchů.

Ujistěte se, že máte protiskluzovou úpravu povrchu, abyste vířivku správně umístili. Také budete muset zvážit umístění vířivky v blízkosti zdroje vody a elektřiny.

Také se ujistěte, že znáte maximální nosnost, kterou povrch zvládne, jelikož vířivka bude mít svoji hmotnost a objem kolem 1000 l.

2) Velikost

Zvažte velikost nafukovací vířivky v závislosti na jejím použití. Jak často ji chcete používat a kolik lidí ji bude používat. Můžete se rozhodnout pro menší, pokud ji chcete používat pro domácí účely, ale vyberte si větší, pokud jsou u vás časté návštěvy přátel nebo chcete-li ji využívat zejména na večírky.

BeneoSpa přichází s nafukovací vířivkou o výšce 65 cm a objemu 1000 l pro 6 dospělých osob a výšce 65 cm a objemu 800 l pro 4 dospělé.

3) Ohřev vody

Chcete-li teplou vodu, vyberte si vířivky s variantami, které mají ohřívač vody. Drahé vířivky by měly umět ohřívat vodu samy.

Navíc, jelikož je vířivka vyrobena z PVC materiálu, voda zůstává čistá, protože PVC lamináty neobsahují olovo a toxiny.

Nafukovací vířivky se obvykle dodávají s oběhovým čerpadlem, abyste mohli udržovat vodu na nastavené teplotě.

Doba potřebná k ohřevu vody závisí na venkovní teplotě. Pokud žijete v chladnějším prostředí, ohřev vody může trvat více než obvykle.

4) Příslušenství a filtrace

Vyberte si vířivku, která se dodává s různým příslušenstvím, abyste si mohli užít skutečný relaxační lázeňský zážitek a dále s filtračními a čistícími prostředky pro získání zdravé a čisté vody.

Vířivka v BeneoShop je vysoce kvalitní, a proto je vybavena kartušovou filtrací.

Kromě toho má BeneoSpa pro úpravu čisté vody k dispozici bezchlorovou kapalinu Biopool 5 pro kompletní čištění vody v bazénech a lázních a pro profesionální použití.

Nejlepší na tomto produktu je, že udržuje hodnotu ph vody a je vysoce rozpustný, díky čemuž je vhodný k udržení nejvyšší hygieny.

5) Trysky

Bublinky přinášejí řadu léčebných výhod. Pomáhají při relaxaci a masáži těla. Bublinky proto hrají velmi důležitou roli; Masírují naše tělo a zlepšují náš metabolismus.

BeneoSpa se dodává s přibližně 130 tryskami, což znamená velké množství bublinek. Čím více bublin, tím větší relaxace!

6) Vysoká kvalita

Vířivky BeneoSpa se dodávají s třívrstvou PVC laminací, díky které jsou vířivky pevnější. Jelikož je vířivka vyrobena z PVC, je flexibilní a dodává vířivce hladký a bezproblémový vzhled. PVC lamináty mají odporové vlastnosti, a proto jsou odolnější.

Nejen to, vířivky BeneoSpa se dodávají s kartušovými filtry. Hlavní výhodou kartušového filtru je, že na rozdíl od pískových filtrů nevyžaduje zpětné proplachování a díky tomu je efektivnější a energeticky úspornější, což ve větší míře snižuje váš účet za energii.

Pojďme si posvítit na hlavní výhody zakoupení nafukovací vířivky:

- Použití - můžete použít kdykoli a kdekoli

- Kvalita je velmi vysoká

- Má stabilní a odolnou konstrukci díky PVC laminátům

- Více trysek, více relaxu

- Ohřívač vody je rychlý a výkonný

- Bez toxických chemikálií

- Větší kapacita až 6-8 osob

- Jednoduchá instalace a obsluha

- Možnost přemisťování

- Tišší provoz

Některé funkce BeneoSpa jsou uvedeny níže:

- K dispozici pro 4-6 osob

- Lze snadno přemístit

- Lze snadno čistit

- Dodává se s automatickou regulací teploty

- Dodává se s celým balením včetně vířivky, kartušového filtru, izolační podložky, krytu a soupravy na opravu

- Má samonafukovací systém

- Laminovaný PVC kryt s hliníkovou fólií

© 2010 – 2024 Beneo, s.r.o.